it-crowd mini pink floyd revival band

oficiální vývěska

2.7.2015 (čtvrtek) Na Baště (Praha, Letná), od 19h
6.6.2015 (sobota) Kain (Praha), s JETHRO TULL REV. Praha (fotky)
7.3.2015 (sobota) U Škvorů (Čerčany), od 20h
19.12.2014 (pátek) Vánoční večírek kapely v Praze-Kolovratech U Čeréza
23.8.2014 (sobota) Koncert v rámci vystoupení revivalových kapel http://www.kckaskada.cz (Bílina) (fotky)
7/2014 V létě jsme uvítali v kapele nového bubeníka Ivana a učíme se kvůli němu bulharsky ;-)

Kluci se učej High Hopes a já si jen tak blbnu.. :)Tomáš, 1.10.2012

Ahoj,

Nikon fotky z prvního hornolysečinského PF léta zde prosím (© tradičně já a Monika). Akci dost zásadně poznamenaly přívalové deště, které uťaly po pár písničkách výbornej SPAM (ale kluci si to i tak uměli udělat hezký :)) a zahnaly nás všechny do chalupy, kompletní rozborka a transport čerstvě poladěného nazvučení byl celkem opruz a adrenalin, ale pak už bylo zase dobře :) Těšíme se na sobotní repete!

Tomáš, 12.8.2012

Ahoj,

konečně jsem tu s fotoraportem z humpoleckého DOUPĚ MUSIC FESTu, který jsme měli tu čest zazlatohřebit :) Vydařených fotek se tentokrát sešlo opravdu mnoho (musel jsem to s těžkým srdcem krapet vyklátit), velký dík za ně patří mě ;), Monice, Vikymu a (virblll) Pavlu Šorelovi, jehož fotoreportáží z podobných akcí jsem už dlouhou dobu velkým obdivovatelem!

Tomáš, 23.7.2012

PS: Hurá do hor! :)

Ahoj,

vydařený koncert v nové sestavě je za námi, díky všem za účast, která byla nad očekávání skvělá. Jsme moc vděční Vejfukům za pozvání (těšíme se, že si to třeba zase někdy zopáknem) a za možnost zahrát si v prostoru Na Rychtě, kde se hrálo moc příjemně. Kvality našeho nového zpěváka byly definitivně potvrzeny, můžeme se směle pustit do letních koncertů, kterých sice nebude moc (především kvůli mému dočasnému prezenčnímu výpadku), ale o to víc si je určitě užijeme(te)!

Hanzzo, 2.5.2012

Nazdárek, přidávám fotky, za většinu z nich patří velký dík Monice a Vikimu!

Tomáš, 14.5.2012

..a ještě jeden pirátský videozáznam :)

Tomáš, 24.5.2012

Ahoj!

A je to tady, přátelé, první koncert po delší odmlce a v nové sestavě, navíc pravděpodobně i s hostujícím saxofonistou Zděňkem, zaslouženou hvězdou vánočního večírku! Radost z toho mám o to větší, že to konečně klaplo s Vejfukama, se kterými to plánujeme již nějaký ten pátek (Confucius jednou řekl: "když se člověk vnucuje dostatečně dlouho, vnutí se")!

Zahrajeme si tedy společně přespříští pátek, 20. dubna, od 20h v říčanské restauračce "Na Rychtě" (mapa), každá kapela takový kratší zhruba hodinový setík (my první) a možná se tam objeví i nějací kastráti :)

Pozor, bude se asi začínat na čas!

Tomáš, 6.4.2012

Zdravíme,

stále se něco děje (i když to tak možná navenek nevypadá :-). Přepracováváme kompletně náš repertoár a finišujeme s novým extra náročným kouskem The Dogs, který je zatím naší největší výzvou (a zároveň mou nejoblíbenější skladbou od Pink Floyd). Jestli jsme si říkali o Shine on You Crazy Diamond, že je těžká (a to máme nacvičenou i rozšířenou verzi se saxofonem), tak The Dogs se ukázali jako mnohem náročnější. Bude se na co těšit!

Náš nový zpěvák se začlenil neuvěřitelně rychle a nepokulhává ani při fotbálku, kterého si užíváme po zkouškách "U Šéfika". Snad chvíli vydrží (oba)!

Floydie, 5.3.2012

Ahoj,

tak zase na veselejší notéčku, 10.12. (což je sobota) se opět chystáme spáchat vánoční večírek na naší základně U Čeréza (kolovratská hospůdka minutu od vlaku). Jste všichni srdečně zváni, jen bychom Vás vzhledem k omezené kapacitě tohoto zařízení a povaze akce chtěli poprosit, abyste nám dali dopředu vědět, pokud se chystáte dorazit (libivolnou cestou, třeba krz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Kromě hlídání případného overflow nám to umožní i lepší přípravu co se proviantu týče ;)

Budeme se těšit, posledně se to opravdu povedlo! :)

Tomáš, 16.10.2011

Futurum 15.9. - "Nejlepší koncert, na kterém jsem byl!" - takhle* to řekl Vojta! A já to Vojtovi věřím :) My jsme si to také užili, zázemí ve Futuru je velká radost, od pomoci bedňáků přes obsah ledničky v zákulisí až po skvělý zvuk na pódiu i před ním.

S fotkami je to tentokrát slabší, Tomáš Bařina měl vyjímečně jiné plány a tak přišel ke slovu zase můj kapesní dokumentační Nikon, něco málo k náhlednutí zde.

Díky všem, co dorazili a podpořili, Šimonovi navíc za většinu fotek, Silent Session a Pavlu Kowaczovi za pozvání.

Tomáš, 27.9.2011

Ahoj, pro zpestření přidáváme ještě malou zvukovou ukázku:

Platí zde stejná technická, jako u ukázek z Humpolce.. A taky že naživo je naživo! :)

Tomáš, 30.9.2011

*Možná to necituji úplně přesně, ale nic podstatného jsem určitě nevynechal ;)

Ahoj!

Protože je tomu právě měsíc, sluší se zavzpomínat na naší dvouakční sobotu třináctého (osmý), kdy jsme zmákli jak gádnpárty na zahrádce Lipanské hospůdky “U KLASIKŮ”, tak zejména náš návrat do Štočkova dvora, tentokrát v rámci letošního Bernardfestu. Bylo to trochu hektické, trochu zmatené, někteří členové si to ještě různě dopestřovali vším možným, přesto to vše dopadlo náramně :) Obzvlášť ve Štočkově dvoře jsme se zase cítili jako vážení úmělci z Prahy (a okolí ;)), zvukařsko-osvětlovačská dvojka Pat a Mat předvedla stejně nekompromisní kvalitu jako prvně, pan David pohostinnost a my samozřejmě dokonalý výkon :)

Fotil opět Tomáš Bařina.

Díky všem a ahoj ve Futuru!

Tomáš, 13.9.2011

Už se to blíží, těšíme se! :)Tomáš, 19.7.2011

Včerejší XT3 - opět LUXUS, tisíce děkovných dopisů! :)

Časem dodáme nějaký důkazní matroš, až se k nám dostane (a my k němu) v dostatečném množství, teď jen poděkujeme všem, kteří se na nás a na Artificial Light přišli podívat a vytvořili kotel, jaký nepamatujeme :)Díky!!

Tomáš, 19.5.2011

Tak je to tu, slibovaný důkazní materiál, nádherný fotky od pana Tomáše Bařiny (mockrát děkujeme)!

Tomáš, 1.6.2011

Ahoj!

Překvápko! Schválně, kdo si toho všimne první :)

Tomáš, 3.3.2011


Ano, je to tak, v kapele přibyla vokalistka Jana! Přijímací zkoušku si nikdo z nás moc přesně nevybavuje, pouze jsme se shodli, že byl ve vzduchu cítit nějaký zvláštní odér a všechny nás druhý den bolela hlava a některé věci teď vnímáme jinak, ale rozhodli jsme se správně, o tom již nikdo z nás nepochybuje. To je ona!

A pozor, tentokrát nejde o žádnou photoshop magii, nic není ani přidáno ani ubráno, takhle skvěle ona opravdu vypadá! :)

Tomáš, 1.4.2011

Vánoční večírek pinkfloyd.cz - LUXUS!

Povedená akcička ve velice přátelském prostředí, těšíme se zase naslyšenou a děkujeme za pozvání, obrazová dokumentace zde.

Floydie, 22.12.2010

Šťastné a veselé, vše nej do nového roku! :)

Tomáš, 22.12.2010

Ahoj!

Tak to bylo zase dobrý (ale ruku na srdce, čekal snad někdo něco jinýho? ;)), fotečky k nahléhnutí zde, všem zůčastněným děkujeme!

Tomáš, 7.10.2010

V sobotu 25.9.2010 ve 20:00 si to zopáknem na našem oblíbeném místě v Zahrada Pohoda Muzik Bar!

Hanzzo, 6.9.2010

Ahoj!

Přes řádění zákeřného streptokoka někde uvnitř kolegy Floydieho se nám podařilo dorazit alespoň do Humpolce a odehrát spolu s Jakseslezem moc příjemný koncertík v prostředí, které nás všechny totálně nadchlo, vítaněji a váženěji jsme se asi ještě nikde jinde necítili, děkujeme panu Davidovi, zvukařům, osvětlovačům, divákům, počasí.. :) Moc rádi se tam opět někdy vrátíme (což je vlastně již rozjednáno, čili nejde jen o plané řečičky :)). Navíc si s námi ve dvou písních třikrát (rébus pro hloubavé ;)) zazpíval Pavel z Jakseslezem, což bylo bezva, to se bude dělat častěji (díky Pavle!).

Druhý den už bohužel streptokok zaúřadoval na plné čáře, proto jsme museli s velikou lítostí naši účast na nedělním odpoledni v říčanské Čajovně zrušit, ještě jednou se všem, kterých se to jakkoliv dotklo, moc omlouváme!

Fotoreportáž ze Štočkova Dvora je k nahléhnutí zde (za aj-tý-kraudovské fotky moc díky čelistce Petře :)), z pracovního audio záznamu vybíráme:

Technická poznámka: je zaznamenáno pouze to, co šlo do PA, hlasitost jednotlivých nástrojů je proto hodně nevyrovnaná, berte to plz s velkou rezervou..

Tomáš, 20.8.2010

Další dva koncerty se odehrají o víkendu 14.-15.8.2010.

Sobota 14.8. - Štočkův Dvůr, Humpolec (Roadwork, Jakseslezem)

Neděle 15.8. od 14:30 - Restaurace Čajovna, Říčany (4suns, Sweetpain)

Hanzzo, 6.8.2010

V pátek 11.6.2010 vystoupíme v restauraci "U Klasiků" v Lipanech u Kolovrat

Začátek akce cca 20h.

Floydie, 8.6.2010

Dne 22.5.2010 vystoupíme jako hosté skupiny Sweet Pain v restauraci Oliva v Říčanech u Prahy.

Začátek akce je plánovaný zhruba na 20h.

Floydie, 6.5.2010

Ahoj!

Byl pozdní večer – první máj – fotky zde :)

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou atmošku, jakseslezem a PZS navíc za to, že do toho s námi šli a Aničce za většinu fotek!

Pokud se podaří týmu specialistů odstranit ty nejzásadnější průsery, mohlo by se tu časem objevit něco ze záznamu - zůstaňte naladěni :)

Tomáš, 4.5.2010

Tak tu máme další koncert.. Tentokrát se vracíme po roce na místo činu, kde se odehrál náš první koncert. Zahrajeme 1.5.2010 od 19:00 v Zahrada Pohoda Muzik Bar společně s PZS a Jakseslezem.

Hanzzo, 16.4.2010

Ahoj!

Galérka z povedeného minifestiválku zde (zatím jen z útrob mého Nikona). Akce měla vyhlášen hippie dress-code, to by mohlo objasnit některé ze zachycených časoprostorových anomálií ;)

Tomáš, 17.2.2010

Ahoj!

Takže slibované upřesnění slibovaného minifestiválku :)

 • Sobota 13.2.2010 od cca 20:00 19:00
 • Kolovraty - kulturní sál U Boudů
  • IT-Crowd
  • zakázanÝovoce
  • Crossroads revival band
  • Houpací kůň
 • Spojení z centra stále nejlépe vlakem S9 z Hlavního nádraží, případně busem 265 nebo 267 (zastávka "Škola Kolovraty"). K Boudům je to pak odevšaď kousek, od vlaku ca 200 metrů a od autobusu možná ani ne 20, podle toho, kterými vystoupíte dveřmi :)

 • Vstupné lidové ;)
 • Budeme se těšit!

  Tomáš, 15.1.2010

  Ahoj!

  Vše nej do nového roku!

  Vánoční večírek se vydařil náramně, důkazní materiál k nahlédnutí zde (díky všem fotícím divákům) :)

  A pozóóóór, 13. února vystoupíme na minifestiválku v kolovratském kulturním sále U Boudů, což by mělo opravdu stát za to (detaily dopřesníme později).

  Dobrou! :)

  Tomáš, 6/7.1.2010

  Ve středu 23.12.2009 zahrajem s naším mini revivalem mini vánoční koncertík U Čeréza AKA U šéfika (1 minuta od/k vlaku).

  Hanzzo, 22.12.2009

  V pátek 16.10.2009 Vás zveme do kultovní hospody Na Marjánce ve Stříbrné Skalici, kde vystoupíme spolu s Wokousanými Nechty a Crossroads revival bandem.

  Floydie, 30.9.2009

  Hoj!

  Takže ona další slibovaná akce je předběžně domluvena na pátek 25.9. od cca 19h v rámci hospůtky na kolovratském fotbalovém hřišti a šlo by tentokrát o společný koncert se spřáteleným Crossroads Bandem, což je muzika 60. let jako vyšitá (Héndrix, Cepíni a tydle páky), vstup volný.

  Předběžně se na Vás opět těšíme :) Ale rozhodně si ještě sem tam ověřte, že nedošlo k nějaké změně ;)

  Tomáš, 12.9.2009

  Takže příští pátek (2.10.)! :) Na 99%! ;) Místo, hodina a i vše ostatní zůstává, těšíme se!

  Tomáš, 25.9.2009

  PS: Spojení z centra asi nejlépe vlakem S9 z Hlavního nádraží, případně bus 265 nebo 267. Na hřistě je to pak ze všech zastávek kousek (5-10 minut?), viz. mapka..

  Koncertík se povedl, fotky naleznete zde (trošku to trvalo, udeřily dovolené). Děkujeme kapele Houpací kůň za tu možnost a za to, že nás nechali hrát přes jejich epesní aparátoš (a vůbec na nás byli hodný), ToMovi a Sandře za povedené fotečky a všem, co se na nás přišli mrknout, za to, že se na nás přišli mrknout a že je to bavilo :)

  Už se těšíme na další akci, která by mohla proběhnout někdy v polovině září, ale to se ještě uvidí..

  Tomáš, 30.8.2009 (t.č. Rodos, Řecko :))

  Ahoj!

  Tuto sobotu, tj. 15.8.2009, předskočíme kapele Houpací kůň.

  • Místo: Praha 22 Uhříněves - na zahrádce restaurace Velká Praha
  • Od: 19:30h (cca hoďka, ani ne)
  • Spojení:
   • vlak S9 z Hlavního nádraží směr Strančice nebo Benešov u Prahy, stanice Uhříněves
   • bus 264, 265, 266, 268, 364, 381, 382, 383, 387, 393 (všechny začínají na Depu Hostivař), zastávka Nové náměstí nebo Picassova
   • bus 267 (začíná na Hájích), zastávka Nové náměstí nebo Picassova

  Pokud to ještě nevíte, hrajeme pecky od Pink Floyd a nádherně to kazíme (viz. odkaz níže), byla by velká chyba si to nechat ujít! Tož doražte, jo? Budeme se na Vás těšit!

  Tomáš, 11.8.2009

  Pedrosova poslední kalba™ v Zahradě aneb IT-CROWD poprvé živě!

  Tomáš, cca 28.4.2009

  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Find Us On Facebook